ART IS SOUL!

Artisul D22

Farklı açılarda farklı şekillerde çalışabileceğiniz kullanımı ergonomik ve oldukça rahat olan bir standa sahiptir. Artisul D22 , maksimum aktif alan , performans için üretilmiştir.Ergonomik , Sağ ve sol el kullanımı için üretilmiş olup , HDMI ve USB Port bağlantıları mevcuttur.Hayatına Renk Kat! Artisul un en büyük ekranı ile göz alıcı deneyimler yaşayın , 2 cm inceliğinde monitör teknolojisi ve Full HD ekran çözünürlüğü ile yaratıcı çalışmalara hazır !

Full HD çözünürlüğü , özelleştirilebilir kısa yol tuşları , grafik tabletinizi tamamen kendi konfigürasyonlarınıza göre düzenleyebileceğiniz kolay kullanılabilir Artisul Denetim Masası ile yaratıcı tasarım çalışmalarınızda en iyi arkadaşınız Artisul ! 22" ekran boyutu ile tasarım çalışmalarınız artık daha

Artisul D22 grafik tabletinizi , grafik tasarım , mimari alanlar , oyun , eğitim ve buna benzer birçok alanda kullanabilirsiniz.Aşağıda Artisul D22 teknik özellikleri yer almaktadır.

Artisul D22 Teknik Özellikleri

İşletim Sistemi Uyumluluğu
Artisul D22 grafik tabletinizi hem MAC hem de PC'leriniz ile kullanabilmektesiniz. Mac için ve PC için uyumlu driverlarına websayfamız üzerinden erişebilirsiniz.
Özelleştirilebilir Ekran Tuşları
Özelleştirilebilir (Expresskey) kısayol tuşları ile , tablet konfigürasyonunuzu kendinize göre belirleyebilirsiniz.Ekranın sağ ve sol kısmındaki butonlara , 'zoom' , 'geri al' ve buna benzer kısayol tuşlarını atayabilirsiniz.Artisul size klavyeden bağımsız çalışma alanı oluşturur.
Açılı - Ergonomik Kullanım
Artisul D22 paket içeriğinde bulunan çok açılı , ayarlanabilir standı ile grafik tabletinizi kendiniz için en ergonomik koşullarda kullanın. Full HD çözünürlüğe sahip Artisul D22 grafik tablet ile hayallerinizi dijital ortamda yaşayın!
Çizim Eldiveni
Artisul D22 paket içeriğinde bulunan çizim eldiveni ile çalışmalarınız artık daha profesyonel , çalışmanız esnasında oluşabilecek terlemeleri sona erdirecek olan bu eldiven ile ekran üzerinde daha profesyonel çalışmalar yapabilirsiniz.
Profesyonel Kalem
Artisul D22 paket içeriğinde bulunan 2048 basınç hassasiyetine sahip profesyonel bir de kalem bulunmaktadır.
Detaylı Teknik Özellikler
Artisul D22 Özellikler
Model Ekranlı Tablet
Ağırlık 4.5 Kg
Ekran Boyutu 476.64mm x 268.11mm , 21.5inch
Maksimum Görüntülenebilir Renk 16.7 Milyon
Aktif Alan 476.64mm(L) x 268.11mm(W) 18.7 x 10.55 inch
Grafik Girişi DVI-I
Dokunmatik Yok
Kalem P2X Kalem
Kalem Basıncı 2048
Kalem Tipi Basınca duyarlı , kablosuz , AAA batarya
Kalem Ucu 11 adet uç , 1 tanesi kalem içinde
Kalem Kutusu Evet
Kalem Standı Yok
Expresskey 6 adet , ekranın her iki tarafında
Rocker çember düğme ve ana düğme Evet , ayarlanabilir
Hassas mod Evet
Ayarlanabilir Stand Evet , çok açılı
VESA ARM uyumluluğu Evet
Oryantasyon Sağ-Sol el kullanımına uygun
Kablolar DVI to HDMI ve USB kablo
PC ve MAC Bağlantısı HDMI ve USB kablo
Ekran bağlantısı HDMI
Çevresel Bağlantılar USB 2.0 veya 3.0
Güç Kaynağı Girişi 100 to 240 VAC, 50/60Hz
Güç Tüketimi Maksimum Tüketim 28 Watts
Sistem Gereksinimleri PC: Windows®7 SP1 ve üstü Mac: OS®X 10.8.5 ve sonrası, Intel® processor
Kutu içeriği Artisul D22 Tablet, Çok açılı stand, P2X Kalem ve 10 adet yedek uç, DVI to HDMI ve USB kablo, AC adaptör, Kalem tutacak*2, Çizim eldiveni*2,
Garanti Durumu 2 Yıl
Online Satış Platformu
Artisul grafik tablet ürünlerini www.store.artisul.com.tr web adresinden satın alabilirsiniz , almış olduğunuz ürünler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
2 Yıl Artisul Türkiye Garantisi
Satın almış olduğunuz Artisul grafik tabletlerinin 2 yıl Artisul Türkiye garantisi bulunmaktadır. Garanti durumunuzu ürününüzün seri numarası ile birlikte www.garanti.artisul.com.tr web adresinden sorgulayabilirsiniz.