ART IS SOUL!

Artisul D16

Artisul şimdi daha ince ve daha güçlü , 15.6" ekran boyutu ve yüksek kalitedeki çözünürlüğü ile Artisul D16 size güçlü bir çalışma altyapısı sunar. Artisul D16'nın gücü ile tasarımda sınırları zorlayın.7 adet , ayarlanabilir hızlı kontrol tuşları ile herkes kendi Artisul D16'sını planlayabilir.İster illustrator ister mimar olun , D16'yı kendinize göre fonksiyonel hale getirin.

Artisul Stand'ı kullanarak , kendiniz için en ergonomik açıda çalışabilirsiniz.D16'nın kalemi Monet Pen kullanışlı olarak tasarlanmış , hafif , el için ergonomik yapıda ve gerçek kalem hissiyatı vermektedir.8192 level basınç hassasiyetine sahip olan Monet Pen , özel olarak tasarlanmış Artisul kalemlik ve uç çıkarma aparatları ile birlikte verilmektedir.

Artisul D16 grafik tabletinizi , grafik tasarım , mimari alanlar , oyun , eğitim ve buna benzer birçok alanda kullanabilirsiniz.Aşağıda Artisul D16 teknik özellikleri yer almaktadır.

Artisul D16 Teknik Özellikleri

İşletim Sistemi Uyumluluğu
Artisul D16 grafik tabletinizi hem MAC hem de PC'leriniz ile kullanabilmektesiniz. Mac için ve PC için uyumlu driverlarına websayfamız üzerinden erişebilirsiniz.
Özelleştirilebilir Ekran Tuşları
Özelleştirilebilir (Expresskey) kısayol tuşları ile , tablet konfigürasyonunuzu kendinize göre belirleyebilirsiniz.Butonlara , 'zoom' , 'geri al' ve buna benzer kısayol tuşlarını atayabilirsiniz.Artisul size klavyeden bağımsız çalışma alanı oluşturur.
Açılı - Ergonomik Kullanım
Artisul D16 paket içeriğinde bulunan çok açılı , ayarlanabilir standı ile grafik tabletinizi kendiniz için en ergonomik koşullarda kullanın. Full HD çözünürlüğe sahip Artisul D16 grafik tablet ile hayallerinizi dijital ortamda yaşayın!
Detaylı Teknik Özellikler
Artisul D16 Özellikler
Model Ekranlı Tablet
Ağırlık 1.55 Kg
Ekran Boyutu 15.6″inch
Maksimum Görüntülenebilir Renk 16.7 Milyon
Aktif Alan 344.25mm(L) x 193.64mm(W) 11.5 x 6.5 inch
Grafik Girişi HDMI
Dokunmatik Yok
Kalem Monet Kalem
Kalem Basıncı 8192
Kalem Tipi Basınca duyarlı , kablosuz , pilsiz
Kalem Ucu 5 silgi uç , 4 sert uç
Kalem Kutusu Evet
Kalem Standı Evet
Hızlı erişim tuşları 6 adet
Hızlı Arama Evet , ayarlanabilir
Hassas mod Evet
Ayarlanabilir Stand Evet , çok açılı
Oryantasyon Sağ-Sol el kullanımına uygun
Kablolar HDMI , USB ve Y Kablosu
PC ve MAC Bağlantısı HDMI ve USB kablo
Ekran bağlantısı HDMI
Çevresel Bağlantılar USB 2.0 veya 3.0
Güç Kaynağı Girişi 100 to 240 VAC, 50/60Hz
Güç Tüketimi Maksimum Tüketim 1.95 AMPS
Sistem Gereksinimleri PC: Windows®7 SP1 ve üstü Mac: OS®X 10 ve sonrası, Intel® processor
Kutu içeriği Artisul D16 Tablet, Çok açılı stand, mONET Kalem , Kalem Çantası ve 9 adet yedek uç, HDMI ve USB kablosu, AC adaptör
Garanti Durumu 2 Yıl
Profesyonel Kalem
Artisul D16 grafik tabletinin profesyonel çizim kalemi 8192 basınç hassasiyetine sahiptir . Artisul D16 ile çizimleriniz daha profesyonel !
Online Satış Platformu
Artisul grafik tablet ürünlerini www.store.artisul.com.tr web adresinden satın alabilirsiniz , almış olduğunuz ürünler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
2 Yıl Artisul Türkiye Garantisi
Satın almış olduğunuz Artisul grafik tabletlerinin 2 yıl Artisul Türkiye garantisi bulunmaktadır. Garanti durumunuzu ürününüzün seri numarası ile birlikte www.garanti.artisul.com.tr web adresinden sorgulayabilirsiniz.