ART IS SOUL!

Artisul D13S

Artisul D13S Şimdi D13S İle Yaratıcılığınızı Konuşturun ! Artisul D13S - 13.3" LCD Çizim Tableti , Full HD ekran çözünürlüğü ile hayallerinizi gerçekleştirmek için sizinle , D13S yüksek kalitede ve tasarımcıların kolay kullanımı için dizayn edilmiştir.Gerçek kağıda çiziyormuşçasına gerçekçi bir hissiyat ile kaliteli bir donanım yapısına sahiptir.

Rahat ve Hassas Artisul U-Pen fine tip kalem , gerçek kağıt - kalem hissiyatı verebilmek için özel olarak tasarlanmıştır.Ergonomik tutuşu ile U-Pen profesyonel çalışmalarınıza hazır, Açılı , Ergonomik Çalışma Ortamı Artisul Stand'ı kullanarak , kendiniz için en ergonomik açıda çalışabilirsiniz.10 ile 110 derece arasındaki açılardan en uygun olanı kolayca ayarlayın. Profesyonel Çalışmalara Hazır Artisul D13 tableti , Adobe Photoshop , Autodesk Sketchbook , Corel Painter ve buna benzer tüm yazılımlar için en profesyonel tablet seçimi olacaktır.Konforlu ve kolay kullanımı ile kontrol tamamen sizde.D13S USB bağlantısını desteklemektedir.

Artisul D13S grafik tabletinizi , grafik tasarım , mimari alanlar , oyun , eğitim ve buna benzer birçok alanda kullanabilirsiniz.Aşağıda Artisul D13S teknik özellikleri yer almaktadır.

Artisul D13S Teknik Özellikleri

İşletim Sistemi Uyumluluğu
Artisul D16 grafik tabletinizi hem MAC hem de PC'leriniz ile kullanabilmektesiniz. Mac için ve PC için uyumlu driverlarına websayfamız üzerinden erişebilirsiniz.
Özelleştirilebilir Ekran Tuşları
Özelleştirilebilir (Expresskey) kısayol tuşları ile , tablet konfigürasyonunuzu kendinize göre belirleyebilirsiniz.Butonlara , 'zoom' , 'geri al' ve buna benzer kısayol tuşlarını atayabilirsiniz.Artisul size klavyeden bağımsız çalışma alanı oluşturur.
Açılı - Ergonomik Kullanım
Artisul D13 paket içeriğinde bulunan çok açılı , ayarlanabilir standı ile grafik tabletinizi kendiniz için en ergonomik koşullarda kullanın. Full HD çözünürlüğe sahip Artisul D22 grafik tablet ile hayallerinizi dijital ortamda yaşayın!
Detaylı Teknik Özellikler
Artisul D13S Özellikler
Model Ekranlı Tablet
Ağırlık 1.1 Kg
Ekran Boyutu 13.3″inch/33.8 cm
Maksimum Görüntülenebilir Renk 16.7 Milyon
Aktif Alan 293.76mm(L) x 165.24mm(W) 11.5 x 6.5 inch
Grafik Girişi HDMI
Dokunmatik Yok
Kalem U – Pen (P58A)
Kalem Basıncı 8192
Kalem Tipi Basınca duyarlı , kablosuz , pilsiz
Kalem Ucu 9 standart
Kalem Kutusu Evet
Kalem Standı Evet
Hızlı erişim tuşları 6 adet
Hızlı Arama Evet , ayarlanabilir
Hassas mod Evet
Ayarlanabilir Stand Evet , çok açılı
Oryantasyon Sağ-Sol el kullanımına uygun
Kablolar HDMI , USB ve Y Kablosu
PC ve MAC Bağlantısı HDMI ve USB kablo
Ekran bağlantısı HDMI
Çevresel Bağlantılar USB 2.0 veya 3.0
Güç Kaynağı Girişi 100 to 240 VAC, 50/60Hz
Güç Tüketimi Maksimum Tüketim 1.95 AMPS
Sistem Gereksinimleri PC: Windows®7 SP1 ve üstü Mac: OS®X 10 ve sonrası, Intel® processor
Kutu içeriği Artisul D13S Tablet, Çok açılı stand(Combo versiyonunda), U Pen (P58A) Kalem , Kalem Çantası ve 9 adet yedek uç, HDMI ve USB kablosu, AC adaptör
Garanti Durumu 2 Yıl
Online Satış Platformu
Artisul grafik tablet ürünlerini www.store.artisul.com.tr web adresinden satın alabilirsiniz , almış olduğunuz ürünler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
2 Yıl Artisul Türkiye Garantisi
Satın almış olduğunuz Artisul grafik tabletlerinin 2 yıl Artisul Türkiye garantisi bulunmaktadır. Garanti durumunuzu ürününüzün seri numarası ile birlikte www.garanti.artisul.com.tr web adresinden sorgulayabilirsiniz.