ART IS SOUL!

Artisul D10

Artisul D10 ekranlı çizim tableti ile yaratıcılıkta sınır tanımayın , ince tasarımıyla ve ergonomik taşınabilinirliği ile tabletiniz her an sizinle.Bu sayede dilediğiniz her an Artisul D10 tabletinizi kullanarak dijital ortamda çizim yapabilirsiniz. 10.1 " ekran boyutu , 2048 basınç hassasiyeti ve 6 adet ayarlanabilir kısayol tuşu (expresskey) ile Artisul D10S sizlerle...

Profesyonel Çalışmalara Hazır Artisul D10 tableti , Adobe Photoshop , Autodesk Sketchbook , Corel Painter ve buna benzer tüm yazılımlar için en profesyonel tablet seçimi olacaktır.Konforlu ve kolay kullanımı ile kontrol tamamen sizde.D13 USB bağlantısını desteklemektedir.

Artisul D10 grafik tabletinizi , grafik tasarım , mimari alanlar , oyun , eğitim ve buna benzer birçok alanda kullanabilirsiniz.Aşağıda Artisul D10 teknik özellikleri yer almaktadır.

Artisul D16 Teknik Özellikleri

İşletim Sistemi Uyumluluğu
Artisul D16 grafik tabletinizi hem MAC hem de PC'leriniz ile kullanabilmektesiniz. Mac için ve PC için uyumlu driverlarına websayfamız üzerinden erişebilirsiniz.
Özelleştirilebilir Ekran Tuşları
Özelleştirilebilir (Expresskey) kısayol tuşları ile , tablet konfigürasyonunuzu kendinize göre belirleyebilirsiniz.Butonlara , 'zoom' , 'geri al' ve buna benzer kısayol tuşlarını atayabilirsiniz.Artisul size klavyeden bağımsız çalışma alanı oluşturur.
Açılı - Ergonomik Kullanım
Artisul D22 paket içeriğinde bulunan çok açılı , ayarlanabilir standı ile grafik tabletinizi kendiniz için en ergonomik koşullarda kullanın. Full HD çözünürlüğe sahip Artisul D22 grafik tablet ile hayallerinizi dijital ortamda yaşayın!
Çizim Eldiveni
Artisul D22 paket içeriğinde bulunan çizim eldiveni ile çalışmalarınız artık daha profesyonel , çalışmanız esnasında oluşabilecek terlemeleri sona erdirecek olan bu eldiven ile ekran üzerinde daha profesyonel çalışmalar yapabilirsiniz.
Profesyonel Kalem
Artisul D22 paket içeriğinde bulunan 2048 basınç hassasiyetine sahip profesyonel bir de kalem bulunmaktadır.
Detaylı Teknik Özellikler
Artisul D10 Özellikler
Model Ekranlı Tablet
Ağırlık 0.675 Kg
Ekran Boyutu 10.1″ / 25.65 cm
Maksimum Görüntülenebilir Renk 16.7 Milyon
Aktif Alan 217mm (L) x 136mm (W) 8.5 x 5.3 inch
Grafik Girişi HDMI
Dokunmatik Yok
Kalem U – Pen (P58A)
Kalem Basıncı 2048
Kalem Tipi Basınca duyarlı , kablosuz , pilsiz
Kalem Ucu 5 sert uç
Kalem Ucu Çantası Evet ve kalem uç çıkartıcı klips
Kalem Standı Yok
Çizim eldiveni 1 adet
Kısayol Tuşları 6 adet ayarlanabilir
Hassas mod Evet
Oryantasyon Sağ-Sol el kullanımına uygun
Kablolar HDMI , USB
PC ve MAC Bağlantısı HDMI ve USB kablo
Ekran bağlantısı HDMI
Çevresel Bağlantılar USB 2.0
Sistem Gereksinimleri PC: Windows®7 SP1 ve üstü Mac: OS®X 10.8 ve sonrası, Intel® processor
Kutu içeriği Artisul D10 Tablet, U Pen (P58A) Kalem , 5 adet yedek uç, HDMI ve USB kablosu,
Garanti Durumu 2 Yıl
Online Satış Platformu
Artisul grafik tablet ürünlerini www.store.artisul.com.tr web adresinden satın alabilirsiniz , almış olduğunuz ürünler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
2 Yıl Artisul Türkiye Garantisi
Satın almış olduğunuz Artisul grafik tabletlerinin 2 yıl Artisul Türkiye garantisi bulunmaktadır. Garanti durumunuzu ürününüzün seri numarası ile birlikte www.garanti.artisul.com.tr web adresinden sorgulayabilirsiniz.